Zarządzanie infrastrukturąSerwerową

Sprawne działanie serwera zapewnia wydajną i komfortową pracę wszystkich użytkowników pracujących w architekturze klient-serwer.

Szybka reakcja i zdalna pomoc

Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zdalnie przywrócić do działania praktycznie każdą usterkę. Dla naszych klientów przygotowujemy również dopasowaną do profilu firmy ofertę oprogramowania komputerowego i antywirusowego.

serwer
Gwarantujemy stały monitoring urządzeń i usług serwerowych, połączony z bieżącą pomocą przy wdrażaniu konfiguracji i rozbudowy infrastruktury serwerowej, zapewniając nieprzerwane działanie twojej firmy. Świadczymy usługi w zakresie działań mających na celu zapewnienie sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania środowiska serwerowego. Pomożemy Ci monitorować wszelkie błędy i ustalać priorytety w czasie rzeczywistym. Będziemy czuwać nad utrzymaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa serwerów oraz na bieżąco rejestrować zużycie procesorów, dysków i sieci. Realizowane przez nas konfiguracje serwerów można określić jako niezawodne i dopasowane do twoich potrzeb.