Administracja systemamiLinux i Windows

System operacyjny stanowi fundament każdego środowiska informatycznego, dlatego jego prawidłowo funkcjonowanie jest kluczowe. Wszystkie wdrożone systemy i usługi wymagają stałej opieki profesjonalistów, aby zapewnić im sprawną i bezpieczną pracę.

4 cechy dobrze zorganizowanych systemów operacyjnych:

Usługi

Dostarczanie użytkownikom wielu usług sieciowych

Autoryzacja

Odpowiednia autoryzacja każdego użytkownika

Niezawodność

Niezawodność i przygotowanie na awarie

Wydajność

Wydajny i wielozadaniowy

To wszystko zyskasz decydując się na współpracę z naszymi specjalistami

Każdy system komputerowy wymaga regularnej obsługi. Na co dzień wykonujemy kopie bezpieczeństwa, aktualizacje systemów operacyjnych oraz monitorowanie niepokojących zmian. W przypadku poważnej usterki jesteśmy w stanie szybko przywrócić system do stanu sprzed awarii ograniczając straty firmy.

Na administrację systemami operacyjnymi składa się wiele dziedzin. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności do zarządzania zarówno sieciowymi jak i klienckimi systemami operacyjnymi. Dbamy o każdy detal systemu informatycznego, z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa danych, które są rdzeniem każdej firmy. Wdrażamy wiele usług sieciowych takich jak Active Directory, usługi serwerowe, kopie bezpieczeństwa. Stacje końcowe są przez nas odpowiednio skonfigurowane, aby zapewnić sprawną pracę. Dzięki nam twoja firma zyska płynność działania systemu informatycznego, co znacznie polepszy wyniki firmy.

Organizacja interfejsów sieciowych

Tworzenie kont użytkowników

Udostępnienie dostępu do narzędzi i zasobów sieciowych

Konfiguracja sieciowa systemu operacyjnego Windows Server, katalogowanie, Active Directory, profile użytkowników, usługa DNS i DHCP

Wdrożenie usług zdalnego dostępu VPN

Konfiguracja usług bezpieczeństwa

Tworzenie bazy danych oraz backup

Monitoring parametrów i usług