INSOFT

Jako partner firmy Insoft Sp. z o.o. doskonale znamy potrzeby firm pracujących na systemach PC-Market odnoszących sukcesy w handlu detalicznym oraz hurtowym. Na bazie tego programu realizujemy automatyzację sprzedaży sklepów przyspieszając komfort obsługi klientów.

PC-Market 7 to system do obsługi klienta detalicznego. Zarządza sklepami i sieciami sklepów. Współpracuje m.in. z kasami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, przenośnymi terminalami, specjalizowanymi drukarkami, wagami, kartami rabatowymi. Realizujemy wdrożenia kompletnych systemów sprzedaży od wyceny poprzez dostawę sprzętu i wdrożenie oprogramowania aż po szkolenia pracowników.

Masz sklep mały, duży, bardzo duży? To się dobrze składa, bo my mamy rozwiązania, które pomogą Ci nim lepiej zarządzać. Handel ciągle się zmienia – a my zmieniamy się razem z nim. Mamy za sobą ponad 30 lat rozwoju oprogramowania do obsługi sprzedaży detalicznej. Ponad 28 000 sklepów działa już na oprogramowaniu PC-Market. Dołącz do grona zadowolonych i odnoszących sukcesy sieci korzystających z naszego oprogramowania.

Chcesz, aby Twój sklep był bardziej konkurencyjny? Generuj propozycje zamówień najlepszych dla Ciebie, a nie dla dostawcy. Szukaj najlepszych rozwiązań na przyciągnięcie klientów do Twojego sklepu - przez promocje i system lojalnościowy. Zaoszczędź czas w sklepie poprzez automatyzację wydruku etykiet, przygotowanie inwentaryzacji przy pomocy kolektorów, przyjmowanie dostaw za pomocą elektronicznych dokumentów.

PC MARKET

służy do zarządzania sklepem, magazynem, dostawami. Pozwala na kontrolę sprzedaży i stanu rozliczeń. Ponad 50 różnych raportów w różnej konfiguracji umożliwia szczegółową analizę stanu sklepu. PC-Market obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu.

PC-POS

to program kasowy. Służy do rejestracji sprzedaży na drukarkach fiskalnych. Dzięki rozbudowanej konfiguracji może pracować na zwykłych komputerach, POS z ekranem dotykowym oraz tabletach. Współpracuje z terminalami kart płatniczych, systemami lojalnościowymi itd.

mPOS

to program kasowy przeznaczony na tablety na platformie Android. Dzięki temu z łatwością wybierzesz sprzęt odpowiedni dla Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Dodatkowo zajmuje mało miejsca. mPOS umożliwia sprzedaż mobilną, obsługę dodatkowego stanowiska w sezonie oraz rozładowanie kolejek przy kasach.