Office 365

System Microsoft 365 to rozbudowane środowisko łączące w sobie cechy platformy komunikacyjnej i pakietu biurowego. Wydajna infrastruktura, stworzona z myślą o zmieniających się potrzebach współczesnego biznesu, umożliwia kompleksową organizację pracy na wszystkich poziomach organizacji przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu specjalistów Lizard migracja do Microsoft 365 w firmie przebiegnie sprawnie i w pełni bezproblemowo. Do każdego wdrożenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę danego środowiska biznesowego.czy agencji reklamowych.

Platforma interaktywna Microsoft 365 po jej wdrożeniu zapewnia dostęp do następującej gamy narzędzi:

Wdrożenie pakietu biurowego Microsoft 365

Decydując się na migrację do chmury internetowej, masz gwarancję dostępu do najnowszych edycji wszystkich narzędzi wchodzących w skład pakietu biurowego. Przy jednoczesnej optymalizacji kosztów, zyskujesz pewność pracy na aktualnej wersji oprogramowania, bez konieczności instalowania czegokolwiek w środowisku lokalnym.

Microsoft Teams i Skype dla Firm

Korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie prowadzenia telekonferencji, dzięki wdrożeniu Microsoft 365 z dostępem do takich narzędzi jak Teams czy Skype dla Firm. Pozwalają one na organizowanie pracy zdalnej nawet dla kilkuset uczestników, bez obaw o wydajność i niezawodność infrastruktury serwerowej.

Wirtualny dysk OneDrive

Decydując się na migrację do Microsoft 365, zyskujesz nadprogramową przestrzeń dyskową w swoim wirtualnym schowku OneDrive. W przypadku wdrożenia Microsoft 365 Business Standard otrzymujesz dodatkowo aż 1 TB miejsca na przechowywanie danych oraz oprogramowania w bezpiecznej i szybkiej chmurze internetowej.

Jakie korzyści daje migracja Microsoft 365 w firmie?

Decyzja o przeniesieniu stacjonarnego środowiska Microsoft do wirtualnej platformy przekłada się na szereg wymiernych korzyści dla przedsiębiorstw. Najważniejsze zalety migracji danych do chmury to m.in.:

Przenieś swoje usługi Microsoft do chmury, obniż koszty prowadzenia biznesu i zyskaj pełną niezależność – skontaktuj się nami i opowiedz o swoich potrzebach już teraz!