Montaż sprzętu pod indywidualne wymagania

Zaplecze IT firmy to nie tylko wykorzystywane podczas pracy oprogramowanie, ale przede wszystkim sprzęt będący nieodzownym elementem pracy każdego pracownika. Odpowiednio dobrane urządzenia gwarantują nie tylko wyższą wydajność zatrudnionych osób, ale również bezpośrednio wpływają na komfort ich pracy. Dla osób, które nie posiadają konkretnej wiedzy technicznej, znalezienie najlepszego sprzętu będzie stanowiło duże wyzwanie. Nieocenione wtedy okazuje się być wsparcie firmy, której doświadczenie w tematyce sprzętowej z pewnością uchroni nas od problemów związanych z nieudanym zakupem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi eksperci będą w stanie zaproponować komputery, które spełnią wszystkie wymagania firmy, umożliwią wydajną pracę oraz sprostają możliwością finansowym przedsiębiorstwa.

sprzet

Oferujemy usługi oraz dostarczamy sprzęt głównie za zakresu rozwiązań serwerowych.
Zapewnimy Ci sprawną i fachową realizacje projektów rozbudowy lub utworzenia serwerowni opartej o pewny i sprawdzony sprzęt.
Problemy z kompatybilnością czy odpowiednim doborem komponentów serwerowych kończą się wraz z chwilą wyboru naszej firmy.
Wiedza naszych specjalistów realizujących projekty i zarządzających infrastrukturą IT w wielu firma na przestrzeni kilkunastu lat pozwala zapewnić nam najwyższy standard świadczonych usług.
Kontaktując się z nami możesz w sprawny sposób otrzymać wycenę indywidualną serwera, macierzy lub innego urządzania potrzebnego do Twojego projektu.

Oferujemy montaż komputera pod indywidualne preferencje klienta. W razie wszelkich wątpliwości nasi specjaliści doradzą w doborze podzespołów. Składanie komputera do gier lub pracy od podstaw to jedyny pewny sposób na zapewnienie, że twój system będzie w stanie spełnić Twoje osobiste oczekiwania. Gdy masz pełną kontrolę nad wszystkim, co znajduje się w Twoim komputerze, począwszy od zasilania, wiesz, że będziesz w stanie grać w gry, pracować w programach wymagających dużej mocy obliczeniowej, które lubisz, przy zapewnionej liczbie klatek na sekundę, jakiej pragniesz. Ponadto, samodzielnie złożony komputer umożliwia modernizacje – w miarę rozwoju technologii, według Twojego zmieniającego się gustu i potrzeb. Zapewniamy wszystkie potrzebne części, dzięki czemu otrzymasz gotowy komputer do pracy, spersonalizowany specjalnie pod Ciebie.

Profesjonalny i odpowiednio zainstalowany i skonfigurowany sprzęt informatyczny stanowi podstawę do prawidłowego funkcjonowania firmy. Odpowiednio dobrane urządzenia gwarantują nie tylko wyższą wydajność zatrudnionych osób, ale również bezpośrednio wpływają na komfort ich pracy. Dla osób, które nie posiadają konkretnej wiedzy technicznej, znalezienie najlepszego sprzętu będzie stanowiło duże wyzwanie. Doradzamy, jaki sprzęt dobrać do potrzeb Klientów w zależności od ich zapotrzebowania, wymagań umożliwiając komfortową i przyjemną pracę.

Dobór odpowiedniej konfiguracji sprzętowej nie jest prostym zadaniem. W mniejszych firmach rolę serwera z powodzeniem może pełnić jeden wydajny komputer. W większych przedsiębiorstwach konieczne jest przygotowanie całej serwerowni i zapewnienie na każdym stanowisku odpowiednich urządzeń końcowych np. laptop, komputer

W naszej ofercie znajdują się między innymi: