Systemy dla gastronomii

W obecnym świecie szybko rozwijających się intuicyjnych systemów sprzedaży dla gastronomii oferujemy kompleksową obsługę, dzięki której będziecie mogli prowadzić sprzedaż w nowoczesny i przyjazny sposób. Przeprowadzimy Was przez proces wyboru oprogramowania do sprzedaży i prowadzenia gospodarki magazynowej, terminali POS, rozwiązań sieciowych, urządzeń fiskalnych, terminali płatniczych i innych urządzeń, które są niezbędne do prowadzenia twojej restauracji. Dzięki długoletniej współpracy z dostawcami sprzętu i oprogramowania jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania do każdego typu działalności gastronomicznej. Niezależnie czy masz własnego foodtrucka, restaurację w centrum miasta czy też lokal skoncentrowany na dowozach dobierzemy rozwiązanie właśnie dla Ciebie a nowoczesne oprogramowanie pozwoli Ci mieć kontrolę nad biznesem z każdego miejsca na ziemi.

GoPOS Kontroluj biznes z każdego miejsca

GoPOS

Sprzedawaj szybko i bezbłędnie, popraw komunikację pomiędzy pracownikami i zwiększ satysfakcję klientów. GoPOS to innowacyjny, szybki i intuicyjny system sprzedaży dla Twojego biznesu. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie lokalem gastronomicznym z poziomu komputera lub dowolnego urządzenia osobistego. Oprogramowanie działa na Android oraz Windows i doskonale sprawdzi się zarówno dla małych jak i dużych punktów gastronomicznych.

POSbistro

Masz restaurację, kawiarnię czy Food trucka ? To oprogramowanie, dzięki modułom pozwoli w pełni obsłużyć sprzedaż, KDS (moduł kuchenny), realizację zamówień, zarządzanie kierowcami oraz wiele innych. Oprogramowanie działa w chmurze przechowując bezpiecznie dane i umożliwiając zdalny dostęp.

izzyREST

System izzyREST to zaawansowany program do obsługi gastronomii.

System można dopasować do każdego rodzaju działania lokalu, dzięki dużej funkcjonalności i dopasowanej do indywidualnych potrzeb parametryzacji. izzyREST sprawdza się zarówno w mniejszych punktach gastronomicznych (np food truck, kawiarnia, pub) poprzez lokale z szybką obsługą (np lokale w biurowcach, galeriach handlowych) po najbardziej ekskluzywne i duże restauracje z pełną obsługą kelnerską oraz wielopoziomowe kluby nocne i dyskoteki.

System izzyREST od wielu lat rozwija się i dostosowuje do potrzeb nowoczesnego rynku gastronomicznego na świecie. Nasze oprogramowanie działa nie tylko w Polsce, ale z powodzeniem jest wdrażane poza granicami naszego kraju.

Comarch ERP Optima Detal

Comarch OPTIMA Detal to specjalnie zaprojektowane okno obsługujące szybką sprzedaż detaliczną. Jest to aplikacja ściśle powiązana z Comarch OPTIMA i mająca na celu uproszczenie pracy sprzedawców do minimum. Łatwa obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi i czytnikami kodów kreskowych oraz niezwykle czytelny interfejs czyni z okna sprzedaży detalicznej doskonałe narzędzie do pracy w małych punktach typu kawiarnia czy foodtruck.

Jakie oprogramowanie będzie najlepszym rozwiązaniem ?

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże w wyborze odpowiedniego oprogramowania.