Blendery SENCOR - Postaw na zdrowie !

Blender próżniowy SENCOR SBU 7870GG IMPULSOWY

Identyfikator: 43349
459,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 48h.
Ilość

SENCOR blender kielichowy SBU 7870GG

Automatyczny blender kielichowy z naczyniem z tritanu i 8 nożami tytanowymi. Sencor SBU 7870GG polega na technologii wielocyklonowego mieszania w próżni, dzięki czemu zachowane są składniki odżywcze. Zdejmowane części można myć w zmywarce. Mechanizm bezpieczeństwa pozwala na uruchomienie tylko w prawidłowej pozycji.

WYJĄTKOWA POMOC KUCHENNA

Czy wiesz, że świat stanie się piękniejszy kiedy w Twojej kuchni pojawi się blender kielichowy SENCOR SBU 7870GG ? Wówczas bez problemu sprawisz wszystkim domownikom kulinarną radość w postaci napojów owocowych i warzywnych, kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę. Bez zbędnego bałaganu, zachlapanych ścian, a co najważniejsze bez tak absorbującego wysiłku z Twojej strony.

WIELE PROGRAMÓW

Bezdyskusyjne atuty SENCOR SBU 7870GG to jego unikatowe programy, czyli m.in. Flour, który mieli mąkę zbożową, strączkową i orzechową, Smoothie przygotowujący uwielbiane przez Twoją rodzinę napoje owocowe i warzywne, Nut Milk który pozwoli Ci wytworzyć m.in. mleko orzechowe oraz Fruit Juice i Cream Soup blendujący przekąski lub zupy kremowe. A jeżeli Ty lub ktoś z rodziny, bądź gości będzie miał ochotę na mleczny koktajl, wówczas SENCOR SBU 7870GG, ze swoim kolejnym unikatowym programem Milkshake Blender pozwoli szybko go przygotować, a potem cieszyć się jego zachwycającym smakiem!

CIEKAWE ROZWIĄZANIA

Bardzo przydatną funkcją w pracy blendera SENCOR SBU 7870GG, gdy zapomnisz o jakimś składniku, jest możliwość jego dodania, podczas pracy blendera – wystarczy zdjąć zewnętrzną nasadkę. Co więcej, prezentowane urządzenie posiada stopki antypoślizgowe, które utrzymują blender na miejscu, także przy największej jego prędkości.

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH POSIŁKÓW

SENCOR SBU SBU 7870GG zawiera pojemnik 2-litrowy, wykonany z wysokiej jakości tritanu, który nie pochłania żadnych smaków ani zapachów. Jednocześnie jest wolny od BPA i nie uwalnia innych szkodliwych substancji. W tym pojemniku można przygotować nawet gorące jedzenie.

SENCOR SBU 7870GG miesza w próżni

Blender kielichowy próżniowy SENCOR SBU 7870GG o mocy 1500 W z prędkością 28 000 obr/min ułatwia mieszanie wszystkiego, o czym pomyślisz. Dzięki jednostce próżniowej można odessać powietrze z pojemnika. Technologia mieszania próżniowego zachowuje świeżość składników i zapobiega utlenianiu, co powoduje utratę witamin i minerałów. Napoje nie tracą koloru i smakują świeżo nawet po kilku godzinach.

Właściwości:

Blender kielichowy – mieszanie próżniowe utrzymuje maksymalne wartości odżywcze

Mieszanie wielocyklonowe z 8 nożami tytanowymi

Technologia Sencor Nutri Smart Blending zapewniająca doskonałe wyniki gotowych programów

Tryb impulsów do krótkotrwałego mieszania i kruszenia lodu

7 programów zapewniających doskonałe rezultaty mieszania

Mechanizm bezpieczeństwa – pozwala na uruchomienie tylko w prawidłowej pozycji

Podstawa antypoślizgowa

Zdejmowane części nadają się do zmywarek

Duże naczynie do mieszania wykonane z trwałego tritanu, który gwarantuje pełną odporność

Zapobiega utracie enzymów i witamin oraz zmniejsza utlenianie koktajli

Akcesoria

1,5 l tritanowy pojemnik do mieszania

2 × 0,7 l pojemnik do przechowania świeżego napoju (smoothie)

Jednostka próżniowa

Parametry techniczne

Moc: 1500 W

Pojemność naczynia: 1,5 l

Długość przewodu zasilającego: 1,1 m

40 Przedmioty